Bovenwoning Zeekant 65 Den Haag

Zeekant 65, 2586 AD Den Haag

187 m² Bouwjaar 1991 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Zeekant 65 is een bovenwoning in Den Haag, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €405.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
187 m²
Inhoud
589 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.370.000 tot €1.620.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk en zeezicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Zeekant 65

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zeekant 65

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
93.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
153.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.56 kg/m²

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

5660 Inwoners
3160 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3320 Woningvoorraad
€405.000 Gem. woningwaarde Scheveningen Badplaats
57% Koopwoningen
8.765 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zeekant 65

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Zeekant 65

Wat is de geschatte woningwaarde van Zeekant 65?

De prijsindicatie voor Zeekant 65 ligt rond €1.370.000 tot €1.620.000. De gemiddelde woningwaarde in Scheveningen Badplaats is €405.000. Dat komt neer op circa €2.166 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zeekant 65 zich tot de wijk Scheveningen Badplaats?

Zeekant 65 is een bovenwoning van 187 m² in de wijk Scheveningen Badplaats. De buurt telt 3.320 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.765 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zeekant 65?

Zeekant 65 is een bovenwoning in Scheveningen Badplaats, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Zeekant 65 vergeleken met de buurt?

Zeekant 65 heeft 187 m² woonoppervlakte en 589 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Scheveningen Badplaats ligt de gemiddelde woningwaarde op €405.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zeekant 65 en wat betekent dat?

Zeekant 65 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zeekant 65?

Zeekant 65 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Scheveningen Badplaats?

De wijk Scheveningen Badplaats in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €405.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheveningen Badplaats?

Vanuit Zeekant 65 in Scheveningen Badplaats bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 4.2 km.