Streetview Zeekant 57 Den Haag

Zeekant 57, 2586 AC Den Haag

439 m² Bouwjaar 1925 Label B

Zeekant 57 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 439 m² en een perceel van 293 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €405.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
439 m²
Perceeloppervlakte
293 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Zeekant 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zeekant 57

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

5660 Inwoners
3160 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3320 Woningvoorraad
€405.000 Gem. woningwaarde Scheveningen Badplaats
57% Koopwoningen
8.765 Inwoners per km²

Locatie van Zeekant 57

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Zeekant 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Zeekant 57?

De gemiddelde woningwaarde in Scheveningen Badplaats is €405.000. Dat komt neer op circa €923 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zeekant 57 zich tot de wijk Scheveningen Badplaats?

Zeekant 57 is een woonhuis van 439 m² in de wijk Scheveningen Badplaats. De buurt telt 3.320 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.765 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zeekant 57?

Zeekant 57 is een woonhuis in Scheveningen Badplaats, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zeekant 57 vergeleken met de buurt?

Zeekant 57 heeft 439 m² woonoppervlakte. Het perceel is 293 m². In Scheveningen Badplaats ligt de gemiddelde woningwaarde op €405.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zeekant 57 en wat betekent dat?

Zeekant 57 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-08-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Scheveningen Badplaats?

De wijk Scheveningen Badplaats in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €405.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheveningen Badplaats?

Vanuit Zeekant 57 in Scheveningen Badplaats bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 4.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Scheveningen Badplaats?