Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1925
- Woonoppervlakte
- 183 m²
- Perceeloppervlakte
- 198 m²
- Inhoud
- 755 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 3
Zeekant 56 A is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m², een perceel van 198 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €405.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zeekant 56 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
5 kmSnelweg oprit
4.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
0.8 kmDe prijsindicatie voor Zeekant 56 A ligt rond €650.000 tot €750.000. De gemiddelde woningwaarde in Scheveningen Badplaats is €405.000. Dat komt neer op circa €2.213 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZeekant 56 A is een appartement van 183 m² in de wijk Scheveningen Badplaats. De buurt telt 3.320 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.765 inwoners per km².
Zeekant 56 A is een appartement in Scheveningen Badplaats, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Zeekant 56 A heeft 183 m² woonoppervlakte en 755 m³ inhoud. Het perceel is 198 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Scheveningen Badplaats ligt de gemiddelde woningwaarde op €405.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zeekant 56 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Zeekant 56 A heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Scheveningen Badplaats in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €405.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Zeekant 56 A in Scheveningen Badplaats bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 4.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zeekant 56 A: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.1 km.