Tussenwoning Celebesstraat 82 Den Haag

Celebesstraat 82, 2585 TN Den Haag

290 m² Bouwjaar 1890 9 kamers 7 slaapkamers Label A+++

Celebesstraat 82 is een tussenwoning in Den Haag, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 290 m², een perceel van 161 m² en 9 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €639.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
290 m²
Perceeloppervlakte
161 m²
Inhoud
1039 m³
Kamers
9
Slaapkamers
7
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.140.000 tot €1.390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Celebesstraat 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Celebesstraat 82

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
83.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
47.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
62.6%
CO₂-emissie
11.18 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

6285 Inwoners
3545 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3728 Woningvoorraad
€639.000 Gem. woningwaarde Archipelbuurt
54% Koopwoningen
7.227 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Celebesstraat 82

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Celebesstraat 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Celebesstraat 82?

De prijsindicatie voor Celebesstraat 82 ligt rond €1.140.000 tot €1.390.000. De gemiddelde woningwaarde in Archipelbuurt is €639.000. Dat komt neer op circa €2.203 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Celebesstraat 82 zich tot de wijk Archipelbuurt?

Celebesstraat 82 is een tussenwoning van 290 m² in de wijk Archipelbuurt. De buurt telt 3.728 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Celebesstraat 82?

Celebesstraat 82 is een tussenwoning in Archipelbuurt, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Celebesstraat 82 vergeleken met de buurt?

Celebesstraat 82 heeft 290 m² woonoppervlakte en 1039 m³ inhoud. Het perceel is 161 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Archipelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €639.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Celebesstraat 82 en wat betekent dat?

Celebesstraat 82 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-10-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Celebesstraat 82?

Celebesstraat 82 heeft 9 kamers waarvan 7 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Archipelbuurt?

De wijk Archipelbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €639.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Archipelbuurt?

Vanuit Celebesstraat 82 in Archipelbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.