Tussenwoning Duinweg 15 Den Haag

Duinweg 15, 2585 JT Den Haag

213 m² Bouwjaar 1897 8 kamers 6 slaapkamers Label F

Duinweg 15 is een tussenwoning in Den Haag, gebouwd in 1897. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m², een perceel van 173 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €376.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1897
Woonoppervlakte
213 m²
Perceeloppervlakte
173 m²
Inhoud
864 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.095.000 tot €1.345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
overlooking_park, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Duinweg 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duinweg 15

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Den Haag

4040 Inwoners
2105 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2233 Woningvoorraad
€376.000 Gem. woningwaarde Visserijbuurt
42% Koopwoningen
14.890 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Duinweg 15

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Duinweg 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Duinweg 15?

De prijsindicatie voor Duinweg 15 ligt rond €1.095.000 tot €1.345.000. De gemiddelde woningwaarde in Visserijbuurt is €376.000. Dat komt neer op circa €1.765 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duinweg 15 zich tot de wijk Visserijbuurt?

Duinweg 15 is een tussenwoning van 213 m² in de wijk Visserijbuurt. De buurt telt 2.233 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.890 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duinweg 15?

Duinweg 15 is een tussenwoning in Visserijbuurt, gebouwd in 1897 (129 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Duinweg 15 vergeleken met de buurt?

Duinweg 15 heeft 213 m² woonoppervlakte en 864 m³ inhoud. Het perceel is 173 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Visserijbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €376.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duinweg 15 en wat betekent dat?

Duinweg 15 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-04-02. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Duinweg 15?

Duinweg 15 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Visserijbuurt?

De wijk Visserijbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €376.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Visserijbuurt?

Vanuit Duinweg 15 in Visserijbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 4.2 km.