Bovenwoning (appartement) Van Stolkweg 14 A4 Den Haag

Van Stolkweg 14 A4, 2585 JR Den Haag

114 m² Bouwjaar 2020 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Van Stolkweg 14 A4 is een bovenwoning (appartement) in Den Haag, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €920.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
114 m²
Inhoud
296 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Van Stolkweg 14 A4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Stolkweg 14 A4

Parkeertype
Betaald parkeren, op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Den Haag

845 Inwoners
410 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
435 Woningvoorraad
€920.000 Gem. woningwaarde Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes
56% Koopwoningen
779 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Stolkweg 14 A4

Provincie
Zuid-Holland
Gemeente
's-Gravenhage
Buurt
Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes
Postcode
2585 JR

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Van Stolkweg 14 A4

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Stolkweg 14 A4?

De prijsindicatie voor Van Stolkweg 14 A4 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes is €920.000. Dat komt neer op circa €8.070 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Stolkweg 14 A4 zich tot de wijk Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes?

Van Stolkweg 14 A4 is een bovenwoning (appartement) van 114 m² in de wijk Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes. De buurt telt 435 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 779 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Stolkweg 14 A4?

Van Stolkweg 14 A4 is een bovenwoning (appartement) in Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Van Stolkweg 14 A4 vergeleken met de buurt?

Van Stolkweg 14 A4 heeft 114 m² woonoppervlakte en 296 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes ligt de gemiddelde woningwaarde op €920.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Stolkweg 14 A4 en wat betekent dat?

Van Stolkweg 14 A4 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Van Stolkweg 14 A4?

Van Stolkweg 14 A4 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes?

De wijk Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €920.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes?

Vanuit Van Stolkweg 14 A4 in Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 4 km.