Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 148 m²
- Inhoud
- 534 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Van Stolkweg 10 B is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €920.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Stolkweg 10 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
4 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
1.5 kmDe prijsindicatie voor Van Stolkweg 10 B ligt rond €805.000 tot €905.000. De gemiddelde woningwaarde in Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes is €920.000. Dat komt neer op circa €6.216 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Stolkweg 10 B is een appartement van 148 m² in de wijk Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes. De buurt telt 435 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 779 inwoners per km².
Van Stolkweg 10 B is een appartement in Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Van Stolkweg 10 B heeft 148 m² woonoppervlakte en 534 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 49 m² per kamer. In Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes ligt de gemiddelde woningwaarde op €920.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Stolkweg 10 B heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Van Stolkweg 10 B heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €920.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Van Stolkweg 10 B in Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 4 km.