Streetview Parkweg 28 Den Haag

Parkweg 28, 2585 JK Den Haag

491 m² Bouwjaar 1930 11 kamers 8 slaapkamers Label G

Parkweg 28 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 491 m², een perceel van 1733 m² en 11 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €920.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
491 m²
Perceeloppervlakte
1733 m²
Inhoud
2110 m³
Kamers
11
Slaapkamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Parkweg 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Parkweg 28

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Den Haag

845 Inwoners
410 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
435 Woningvoorraad
€920.000 Gem. woningwaarde Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes
56% Koopwoningen
779 Inwoners per km²

Locatie van Parkweg 28

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Parkweg 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Parkweg 28?

De prijsindicatie voor Parkweg 28 ligt rond €3.450.000 tot €3.700.000. De gemiddelde woningwaarde in Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes is €920.000. Dat komt neer op circa €1.874 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Parkweg 28 zich tot de wijk Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes?

Parkweg 28 is een woonhuis van 491 m² in de wijk Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes. De buurt telt 435 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 779 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Parkweg 28?

Parkweg 28 is een woonhuis in Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Parkweg 28 vergeleken met de buurt?

Parkweg 28 heeft 491 m² woonoppervlakte en 2110 m³ inhoud. Het perceel is 1733 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 45 m² per kamer. In Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes ligt de gemiddelde woningwaarde op €920.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Parkweg 28 en wat betekent dat?

Parkweg 28 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-12-19. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Parkweg 28?

Parkweg 28 heeft 11 kamers waarvan 8 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes?

De wijk Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €920.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes?