Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1907
- Woonoppervlakte
- 312 m²
- Perceeloppervlakte
- 472 m²
- Inhoud
- 1500 m³
- Kamers
- 7
Parkweg 19 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1907. De woning heeft een woonoppervlakte van 312 m², een perceel van 472 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €920.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Parkweg 19
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
4 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
1.5 kmDe prijsindicatie voor Parkweg 19 ligt rond €1.160.000 tot €1.410.000. De gemiddelde woningwaarde in Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes is €920.000. Dat komt neer op circa €2.949 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenParkweg 19 is een woonhuis van 312 m² in de wijk Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes. De buurt telt 435 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 779 inwoners per km².
Parkweg 19 is een woonhuis in Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes, gebouwd in 1907 (119 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Parkweg 19 heeft 312 m² woonoppervlakte en 1500 m³ inhoud. Het perceel is 472 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 45 m² per kamer. In Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes ligt de gemiddelde woningwaarde op €920.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Parkweg 19 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-03-14. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.07 kg/jaar.
Parkweg 19 heeft 7 kamers.
De wijk Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €920.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Parkweg 19 in Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 4 km.