Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1889
- Woonoppervlakte
- 289 m²
- Perceeloppervlakte
- 190 m²
Riouwstraat 125 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1889. De woning heeft een woonoppervlakte van 289 m² en een perceel van 190 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €639.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Riouwstraat 125
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
1.9 kmDe prijsindicatie voor Riouwstraat 125 ligt rond €1.355.000 tot €1.605.000. De gemiddelde woningwaarde in Archipelbuurt is €639.000. Dat komt neer op circa €2.211 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRiouwstraat 125 is een woonhuis van 289 m² in de wijk Archipelbuurt. De buurt telt 3.728 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.227 inwoners per km².
Riouwstraat 125 is een woonhuis in Archipelbuurt, gebouwd in 1889 (137 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Riouwstraat 125 heeft 289 m² woonoppervlakte. Het perceel is 190 m². In Archipelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €639.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Riouwstraat 125 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-10-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Archipelbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €639.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Riouwstraat 125 in Archipelbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Riouwstraat 125: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.2 km.