Streetview Riouwstraat 62 C Den Haag

Riouwstraat 62 C, 2585 HD Den Haag

1112 m² Bouwjaar 2001

Riouwstraat 62 C is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 1112 m² en een perceel van 2097 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €639.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
1112 m²
Perceeloppervlakte
2097 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Riouwstraat 62 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

6285 Inwoners
3545 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3728 Woningvoorraad
€639.000 Gem. woningwaarde Archipelbuurt
54% Koopwoningen
7.227 Inwoners per km²

Locatie van Riouwstraat 62 C

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Riouwstraat 62 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Riouwstraat 62 C?

De gemiddelde woningwaarde in Archipelbuurt is €639.000. Dat komt neer op circa €575 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Riouwstraat 62 C zich tot de wijk Archipelbuurt?

Riouwstraat 62 C is een woonhuis van 1112 m² in de wijk Archipelbuurt. De buurt telt 3.728 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Riouwstraat 62 C?

Riouwstraat 62 C is een woonhuis in Archipelbuurt, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Riouwstraat 62 C vergeleken met de buurt?

Riouwstraat 62 C heeft 1112 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2097 m². In Archipelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €639.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Archipelbuurt?

De wijk Archipelbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €639.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Archipelbuurt?

Vanuit Riouwstraat 62 C in Archipelbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Archipelbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Riouwstraat 62 C: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Archipelbuurt?

Recreatie nabij Archipelbuurt: restaurant (0.3 km), cafe (0.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Riouwstraat 62 C?