Streetview Riouwstraat 87 Den Haag

Riouwstraat 87, 2585 GX Den Haag

256 m² Bouwjaar 1900 8 kamers 4 slaapkamers Label F

Riouwstraat 87 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 256 m², een perceel van 160 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €639.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
256 m²
Perceeloppervlakte
160 m²
Inhoud
905 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Riouwstraat 87

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Riouwstraat 87

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

6285 Inwoners
3545 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3728 Woningvoorraad
€639.000 Gem. woningwaarde Archipelbuurt
54% Koopwoningen
7.227 Inwoners per km²

Locatie van Riouwstraat 87

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Riouwstraat 87

Wat is de geschatte woningwaarde van Riouwstraat 87?

De prijsindicatie voor Riouwstraat 87 ligt rond €1.120.000 tot €1.370.000. De gemiddelde woningwaarde in Archipelbuurt is €639.000. Dat komt neer op circa €2.496 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Riouwstraat 87 zich tot de wijk Archipelbuurt?

Riouwstraat 87 is een woonhuis van 256 m² in de wijk Archipelbuurt. De buurt telt 3.728 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Riouwstraat 87?

Riouwstraat 87 is een woonhuis in Archipelbuurt, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Riouwstraat 87 vergeleken met de buurt?

Riouwstraat 87 heeft 256 m² woonoppervlakte en 905 m³ inhoud. Het perceel is 160 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Archipelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €639.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Riouwstraat 87 en wat betekent dat?

Riouwstraat 87 heeft energielabel F. Geldig tot 2027-04-06. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Riouwstraat 87?

Riouwstraat 87 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Archipelbuurt?

De wijk Archipelbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €639.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Archipelbuurt?

Vanuit Riouwstraat 87 in Archipelbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.