Streetview Surinamestraat 14 Den Haag

Surinamestraat 14, 2585 GJ Den Haag

309 m² Bouwjaar 1882 Label A

Surinamestraat 14 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1882. De woning heeft een woonoppervlakte van 309 m² en een perceel van 316 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €639.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1882
Woonoppervlakte
309 m²
Perceeloppervlakte
316 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Surinamestraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Surinamestraat 14

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

6285 Inwoners
3545 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3728 Woningvoorraad
€639.000 Gem. woningwaarde Archipelbuurt
54% Koopwoningen
7.227 Inwoners per km²

Locatie van Surinamestraat 14

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Surinamestraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Surinamestraat 14?

De gemiddelde woningwaarde in Archipelbuurt is €639.000. Dat komt neer op circa €2.068 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Surinamestraat 14 zich tot de wijk Archipelbuurt?

Surinamestraat 14 is een woonhuis van 309 m² in de wijk Archipelbuurt. De buurt telt 3.728 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Surinamestraat 14?

Surinamestraat 14 is een woonhuis in Archipelbuurt, gebouwd in 1882 (144 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Surinamestraat 14 vergeleken met de buurt?

Surinamestraat 14 heeft 309 m² woonoppervlakte. Het perceel is 316 m². In Archipelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €639.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Surinamestraat 14 en wat betekent dat?

Surinamestraat 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-10-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Archipelbuurt?

De wijk Archipelbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €639.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Archipelbuurt?

Vanuit Surinamestraat 14 in Archipelbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Archipelbuurt?