Beneden + bovenwoning (appartement) Bankastraat 90 Den Haag

Bankastraat 90, 2585 ER Den Haag

136 m² Bouwjaar 1900 4 kamers 2 slaapkamers Label D

Bankastraat 90 is een beneden + bovenwoning (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €639.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
136 m²
Inhoud
547 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€870.000 tot €970.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Bankastraat 90

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bankastraat 90

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
1.8
CO₂-emissie
6800 kg/m²

Tuin
Ja (69.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

6285 Inwoners
3545 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3728 Woningvoorraad
€639.000 Gem. woningwaarde Archipelbuurt
54% Koopwoningen
7.227 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bankastraat 90

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Bankastraat 90

Wat is de geschatte woningwaarde van Bankastraat 90?

De prijsindicatie voor Bankastraat 90 ligt rond €870.000 tot €970.000. De gemiddelde woningwaarde in Archipelbuurt is €639.000. Dat komt neer op circa €4.699 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bankastraat 90 zich tot de wijk Archipelbuurt?

Bankastraat 90 is een beneden + bovenwoning (appartement) van 136 m² in de wijk Archipelbuurt. De buurt telt 3.728 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bankastraat 90?

Bankastraat 90 is een beneden + bovenwoning (appartement) in Archipelbuurt, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bankastraat 90 vergeleken met de buurt?

Bankastraat 90 heeft 136 m² woonoppervlakte en 547 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Archipelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €639.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bankastraat 90 en wat betekent dat?

Bankastraat 90 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-03-22. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 6800 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bankastraat 90?

Bankastraat 90 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 69 m².

Hoe is de woningmarkt in Archipelbuurt?

De wijk Archipelbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €639.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Archipelbuurt?

Vanuit Bankastraat 90 in Archipelbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.