Herenhuis, tussenwoning Bankastraat 113 Den Haag

Bankastraat 113, 2585 EK Den Haag

340 m² Bouwjaar 1890 10 kamers 5 slaapkamers Label A

Bankastraat 113 is een herenhuis, tussenwoning in Den Haag, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 340 m², een perceel van 175 m² en 10 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €639.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
340 m²
Perceeloppervlakte
175 m²
Inhoud
1230 m³
Kamers
10
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€2.605.000 tot €2.855.000
Daktype
Plat dak bedekt met metaal
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Bankastraat 113

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bankastraat 113

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
89.8 kWh/m²
Primaire fossiele energie
108.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.6%
CO₂-emissie
18.71 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas, grotendeels dubbelglas, HR-glas, kierdichting, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Dakterras
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

6285 Inwoners
3545 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3728 Woningvoorraad
€639.000 Gem. woningwaarde Archipelbuurt
54% Koopwoningen
7.227 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bankastraat 113

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Bankastraat 113

Wat is de geschatte woningwaarde van Bankastraat 113?

De prijsindicatie voor Bankastraat 113 ligt rond €2.605.000 tot €2.855.000. De gemiddelde woningwaarde in Archipelbuurt is €639.000. Dat komt neer op circa €1.879 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bankastraat 113 zich tot de wijk Archipelbuurt?

Bankastraat 113 is een herenhuis, tussenwoning van 340 m² in de wijk Archipelbuurt. De buurt telt 3.728 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bankastraat 113?

Bankastraat 113 is een herenhuis, tussenwoning in Archipelbuurt, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bankastraat 113 vergeleken met de buurt?

Bankastraat 113 heeft 340 m² woonoppervlakte en 1230 m³ inhoud. Het perceel is 175 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Archipelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €639.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bankastraat 113 en wat betekent dat?

Bankastraat 113 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-06-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bankastraat 113?

Bankastraat 113 heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Archipelbuurt?

De wijk Archipelbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €639.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Archipelbuurt?

Vanuit Bankastraat 113 in Archipelbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.