Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1883
- Woonoppervlakte
- 31 m²
Nassauplein 70 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1883. De woning heeft een woonoppervlakte van 31 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €639.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nassauplein 70
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Archipelbuurt is €639.000. Dat komt neer op circa €20.613 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNassauplein 70 is een appartement van 31 m² in de wijk Archipelbuurt. De buurt telt 3.728 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.227 inwoners per km².
Nassauplein 70 is een appartement in Archipelbuurt, gebouwd in 1883 (143 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nassauplein 70 heeft 31 m² woonoppervlakte. In Archipelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €639.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Archipelbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €639.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Nassauplein 70 in Archipelbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nassauplein 70: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Archipelbuurt: restaurant (0.3 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Nassauplein 70 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Archipelbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1883, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.