Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1881
- Woonoppervlakte
- 335 m²
- Perceeloppervlakte
- 275 m²
Nassauplein 39 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1881. De woning heeft een woonoppervlakte van 335 m² en een perceel van 275 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €639.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nassauplein 39
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
1.9 kmDe prijsindicatie voor Nassauplein 39 ligt rond €890.000 tot €1.140.000. De gemiddelde woningwaarde in Archipelbuurt is €639.000. Dat komt neer op circa €1.907 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNassauplein 39 is een appartement van 335 m² in de wijk Archipelbuurt. De buurt telt 3.728 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.227 inwoners per km².
Nassauplein 39 is een appartement in Archipelbuurt, gebouwd in 1881 (145 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nassauplein 39 heeft 335 m² woonoppervlakte. Het perceel is 275 m². In Archipelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €639.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Archipelbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €639.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Nassauplein 39 in Archipelbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nassauplein 39: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Archipelbuurt: restaurant (0.3 km), cafe (0.7 km).
De prijsindicatie ligt rond €890.000 tot €1.140.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Archipelbuurt is €639.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.