Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1878
- Woonoppervlakte
- 435 m²
- Perceeloppervlakte
- 213 m²
Nassauplein 5 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1878. De woning heeft een woonoppervlakte van 435 m² en een perceel van 213 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €639.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nassauplein 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Archipelbuurt is €639.000. Dat komt neer op circa €1.469 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNassauplein 5 is een woonhuis van 435 m² in de wijk Archipelbuurt. De buurt telt 3.728 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.227 inwoners per km².
Nassauplein 5 is een woonhuis in Archipelbuurt, gebouwd in 1878 (148 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nassauplein 5 heeft 435 m² woonoppervlakte. Het perceel is 213 m². In Archipelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €639.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Archipelbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €639.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Nassauplein 5 in Archipelbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nassauplein 5: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Archipelbuurt: restaurant (0.3 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Nassauplein 5 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Archipelbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1878, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.