Bovenwoning (appartement) Sumatrastraat 158 Den Haag

Sumatrastraat 158, 2585 CT Den Haag

62 m² Bouwjaar 1926 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Sumatrastraat 158 is een bovenwoning (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €639.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
228 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Sumatrastraat 158

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sumatrastraat 158

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
160.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
246.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.3 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

6285 Inwoners
3545 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3728 Woningvoorraad
€639.000 Gem. woningwaarde Archipelbuurt
54% Koopwoningen
7.227 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sumatrastraat 158

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Sumatrastraat 158

Wat is de geschatte woningwaarde van Sumatrastraat 158?

De prijsindicatie voor Sumatrastraat 158 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Archipelbuurt is €639.000. Dat komt neer op circa €10.306 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sumatrastraat 158 zich tot de wijk Archipelbuurt?

Sumatrastraat 158 is een bovenwoning (appartement) van 62 m² in de wijk Archipelbuurt. De buurt telt 3.728 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sumatrastraat 158?

Sumatrastraat 158 is een bovenwoning (appartement) in Archipelbuurt, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sumatrastraat 158 vergeleken met de buurt?

Sumatrastraat 158 heeft 62 m² woonoppervlakte en 228 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Archipelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €639.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sumatrastraat 158 en wat betekent dat?

Sumatrastraat 158 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sumatrastraat 158?

Sumatrastraat 158 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Archipelbuurt?

De wijk Archipelbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €639.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Archipelbuurt?

Vanuit Sumatrastraat 158 in Archipelbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.