Bovenwoning Sumatrastraat 207 Den Haag

Sumatrastraat 207, 2585 CP Den Haag

113 m² Bouwjaar 1890 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Sumatrastraat 207 is een bovenwoning in Den Haag, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €639.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
113 m²
Inhoud
359 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€625.000 tot €725.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Sumatrastraat 207

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sumatrastraat 207

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
138.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
187.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.66 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

6285 Inwoners
3545 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3728 Woningvoorraad
€639.000 Gem. woningwaarde Archipelbuurt
54% Koopwoningen
7.227 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sumatrastraat 207

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Sumatrastraat 207

Wat is de geschatte woningwaarde van Sumatrastraat 207?

De prijsindicatie voor Sumatrastraat 207 ligt rond €625.000 tot €725.000. De gemiddelde woningwaarde in Archipelbuurt is €639.000. Dat komt neer op circa €5.655 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sumatrastraat 207 zich tot de wijk Archipelbuurt?

Sumatrastraat 207 is een bovenwoning van 113 m² in de wijk Archipelbuurt. De buurt telt 3.728 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sumatrastraat 207?

Sumatrastraat 207 is een bovenwoning in Archipelbuurt, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sumatrastraat 207 vergeleken met de buurt?

Sumatrastraat 207 heeft 113 m² woonoppervlakte en 359 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Archipelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €639.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sumatrastraat 207 en wat betekent dat?

Sumatrastraat 207 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-10-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sumatrastraat 207?

Sumatrastraat 207 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Archipelbuurt?

De wijk Archipelbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €639.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Archipelbuurt?

Vanuit Sumatrastraat 207 in Archipelbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.