Bovenwoning (appartement) Sumatrastraat 187 Den Haag

Sumatrastraat 187, 2585 CN Den Haag

119 m² Bouwjaar 1890 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Sumatrastraat 187 is een bovenwoning (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €639.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
119 m²
Inhoud
429 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€570.000 tot €670.000
Daktype
Zadeldak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Sumatrastraat 187

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sumatrastraat 187

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
171.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
245.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.19 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

6285 Inwoners
3545 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3728 Woningvoorraad
€639.000 Gem. woningwaarde Archipelbuurt
54% Koopwoningen
7.227 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sumatrastraat 187

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Sumatrastraat 187

Wat is de geschatte woningwaarde van Sumatrastraat 187?

De prijsindicatie voor Sumatrastraat 187 ligt rond €570.000 tot €670.000. De gemiddelde woningwaarde in Archipelbuurt is €639.000. Dat komt neer op circa €5.370 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sumatrastraat 187 zich tot de wijk Archipelbuurt?

Sumatrastraat 187 is een bovenwoning (appartement) van 119 m² in de wijk Archipelbuurt. De buurt telt 3.728 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sumatrastraat 187?

Sumatrastraat 187 is een bovenwoning (appartement) in Archipelbuurt, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sumatrastraat 187 vergeleken met de buurt?

Sumatrastraat 187 heeft 119 m² woonoppervlakte en 429 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Archipelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €639.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sumatrastraat 187 en wat betekent dat?

Sumatrastraat 187 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-02-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sumatrastraat 187?

Sumatrastraat 187 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Archipelbuurt?

De wijk Archipelbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €639.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Archipelbuurt?

Vanuit Sumatrastraat 187 in Archipelbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.