Streetview Javastraat 40 Den Haag

Javastraat 40, 2585 AP Den Haag

494 m² Bouwjaar 1860 13 kamers 9 slaapkamers Label A

Javastraat 40 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1860. De woning heeft een woonoppervlakte van 494 m², een perceel van 328 m² en 13 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €639.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1860
Woonoppervlakte
494 m²
Perceeloppervlakte
328 m²
Inhoud
1775 m³
Kamers
13
Slaapkamers
9

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Javastraat 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Javastraat 40

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
136.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.2%
CO₂-emissie
28.09 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

6285 Inwoners
3545 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3728 Woningvoorraad
€639.000 Gem. woningwaarde Archipelbuurt
54% Koopwoningen
7.227 Inwoners per km²

Locatie van Javastraat 40

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Javastraat 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Javastraat 40?

De gemiddelde woningwaarde in Archipelbuurt is €639.000. Dat komt neer op circa €1.294 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Javastraat 40 zich tot de wijk Archipelbuurt?

Javastraat 40 is een woonhuis van 494 m² in de wijk Archipelbuurt. De buurt telt 3.728 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Javastraat 40?

Javastraat 40 is een woonhuis in Archipelbuurt, gebouwd in 1860 (166 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Javastraat 40 vergeleken met de buurt?

Javastraat 40 heeft 494 m² woonoppervlakte en 1775 m³ inhoud. Het perceel is 328 m². Met 13 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Archipelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €639.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Javastraat 40 en wat betekent dat?

Javastraat 40 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-09-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Javastraat 40?

Javastraat 40 heeft 13 kamers waarvan 9 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Archipelbuurt?

De wijk Archipelbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €639.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Archipelbuurt?

Vanuit Javastraat 40 in Archipelbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.