Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1870
- Woonoppervlakte
- 44 m²
- Perceeloppervlakte
- 59 m²
- Inhoud
- 180 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 1
Javastraat 99 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1870. De woning heeft een woonoppervlakte van 44 m², een perceel van 59 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €530.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Javastraat 99
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
3.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
1.9 kmDe prijsindicatie voor Javastraat 99 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Willemspark is €530.000. Dat komt neer op circa €12.045 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJavastraat 99 is een woonhuis van 44 m² in de wijk Willemspark. De buurt telt 1.213 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.337 inwoners per km².
Javastraat 99 is een woonhuis in Willemspark, gebouwd in 1870 (156 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Javastraat 99 heeft 44 m² woonoppervlakte en 180 m³ inhoud. Het perceel is 59 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Willemspark ligt de gemiddelde woningwaarde op €530.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Javastraat 99 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-03-02. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 178.52 kg/jaar.
Javastraat 99 heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Willemspark in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €530.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Javastraat 99 in Willemspark bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.1 km.