Tussenwoning Javastraat 23 Den Haag

Javastraat 23, 2585 AC Den Haag

428 m² Bouwjaar 1885 13 kamers 5 slaapkamers Label C

Javastraat 23 is een tussenwoning in Den Haag, gebouwd in 1885. De woning heeft een woonoppervlakte van 428 m², een perceel van 361 m² en 13 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €530.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1885
Woonoppervlakte
428 m²
Perceeloppervlakte
361 m²
Inhoud
1790 m³
Kamers
13
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€2.380.000 tot €2.630.000
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Javastraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Javastraat 23

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
169.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
240.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.49 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en open haard
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (144.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

1770 Inwoners
1100 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1213 Woningvoorraad
€530.000 Gem. woningwaarde Willemspark
38% Koopwoningen
5.337 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Javastraat 23

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Javastraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Javastraat 23?

De prijsindicatie voor Javastraat 23 ligt rond €2.380.000 tot €2.630.000. De gemiddelde woningwaarde in Willemspark is €530.000. Dat komt neer op circa €1.238 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Javastraat 23 zich tot de wijk Willemspark?

Javastraat 23 is een tussenwoning van 428 m² in de wijk Willemspark. De buurt telt 1.213 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.337 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Javastraat 23?

Javastraat 23 is een tussenwoning in Willemspark, gebouwd in 1885 (141 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Javastraat 23 vergeleken met de buurt?

Javastraat 23 heeft 428 m² woonoppervlakte en 1790 m³ inhoud. Het perceel is 361 m². Met 13 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Willemspark ligt de gemiddelde woningwaarde op €530.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Javastraat 23 en wat betekent dat?

Javastraat 23 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Javastraat 23?

Javastraat 23 heeft 13 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 144 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Willemspark?

De wijk Willemspark in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €530.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Willemspark?

Vanuit Javastraat 23 in Willemspark bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.1 km.