Benedenwoning (appartement) Willem Beukelszoonstraat 49 Den Haag

Willem Beukelszoonstraat 49, 2584 XP Den Haag

68 m² Bouwjaar 1906 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Willem Beukelszoonstraat 49 is een benedenwoning (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €376.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
68 m²
Inhoud
242 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Willem Beukelszoonstraat 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem Beukelszoonstraat 49

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en gestoffeerd

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Den Haag

4040 Inwoners
2105 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2233 Woningvoorraad
€376.000 Gem. woningwaarde Visserijbuurt
42% Koopwoningen
14.890 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Willem Beukelszoonstraat 49

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Willem Beukelszoonstraat 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem Beukelszoonstraat 49?

De prijsindicatie voor Willem Beukelszoonstraat 49 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Visserijbuurt is €376.000. Dat komt neer op circa €5.529 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem Beukelszoonstraat 49 zich tot de wijk Visserijbuurt?

Willem Beukelszoonstraat 49 is een benedenwoning (appartement) van 68 m² in de wijk Visserijbuurt. De buurt telt 2.233 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.890 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem Beukelszoonstraat 49?

Willem Beukelszoonstraat 49 is een benedenwoning (appartement) in Visserijbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Willem Beukelszoonstraat 49 vergeleken met de buurt?

Willem Beukelszoonstraat 49 heeft 68 m² woonoppervlakte en 242 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Visserijbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €376.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem Beukelszoonstraat 49 en wat betekent dat?

Willem Beukelszoonstraat 49 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-03-09. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem Beukelszoonstraat 49?

Willem Beukelszoonstraat 49 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Visserijbuurt?

De wijk Visserijbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €376.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.