Streetview Kerklaan 115 Den Haag

Kerklaan 115, 2584 XE Den Haag

283 m² Bouwjaar 1923 9 kamers 7 slaapkamers Label E

Kerklaan 115 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 283 m², een perceel van 125 m² en 9 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €376.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
283 m²
Perceeloppervlakte
125 m²
Inhoud
1016 m³
Kamers
9
Slaapkamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Kerklaan 115

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerklaan 115

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
2.06
CO₂-emissie
11332.7 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Den Haag

4040 Inwoners
2105 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2233 Woningvoorraad
€376.000 Gem. woningwaarde Visserijbuurt
42% Koopwoningen
14.890 Inwoners per km²

Locatie van Kerklaan 115

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Kerklaan 115

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerklaan 115?

De prijsindicatie voor Kerklaan 115 ligt rond €565.000 tot €665.000. De gemiddelde woningwaarde in Visserijbuurt is €376.000. Dat komt neer op circa €1.329 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerklaan 115 zich tot de wijk Visserijbuurt?

Kerklaan 115 is een woonhuis van 283 m² in de wijk Visserijbuurt. De buurt telt 2.233 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.890 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerklaan 115?

Kerklaan 115 is een woonhuis in Visserijbuurt, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kerklaan 115 vergeleken met de buurt?

Kerklaan 115 heeft 283 m² woonoppervlakte en 1016 m³ inhoud. Het perceel is 125 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Visserijbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €376.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerklaan 115 en wat betekent dat?

Kerklaan 115 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-04-12. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 11332.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kerklaan 115?

Kerklaan 115 heeft 9 kamers waarvan 7 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Visserijbuurt?

De wijk Visserijbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €376.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Visserijbuurt?

Vanuit Kerklaan 115 in Visserijbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 4.2 km.