Maisonnette Prof. P. S. Gerbrandyweg 19 Den Haag

Prof. P. S. Gerbrandyweg 19, 2584 CA Den Haag

133 m² Bouwjaar 1953 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Prof. P. S. Gerbrandyweg 19 is een maisonnette in Den Haag, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €920.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1953
Woonoppervlakte
133 m²
Inhoud
510 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€555.000 tot €655.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, in_green_area, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Prof. P. S. Gerbrandyweg 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prof. P. S. Gerbrandyweg 19

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
150.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
206.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.76 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Den Haag

845 Inwoners
410 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
435 Woningvoorraad
€920.000 Gem. woningwaarde Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes
56% Koopwoningen
779 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prof. P. S. Gerbrandyweg 19

Provincie
Zuid-Holland
Gemeente
's-Gravenhage
Buurt
Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes
Postcode
2584 CA

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Prof. P. S. Gerbrandyweg 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Prof. P. S. Gerbrandyweg 19?

De prijsindicatie voor Prof. P. S. Gerbrandyweg 19 ligt rond €555.000 tot €655.000. De gemiddelde woningwaarde in Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes is €920.000. Dat komt neer op circa €6.917 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prof. P. S. Gerbrandyweg 19 zich tot de wijk Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes?

Prof. P. S. Gerbrandyweg 19 is een maisonnette van 133 m² in de wijk Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes. De buurt telt 435 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 779 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prof. P. S. Gerbrandyweg 19?

Prof. P. S. Gerbrandyweg 19 is een maisonnette in Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prof. P. S. Gerbrandyweg 19 vergeleken met de buurt?

Prof. P. S. Gerbrandyweg 19 heeft 133 m² woonoppervlakte en 510 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes ligt de gemiddelde woningwaarde op €920.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prof. P. S. Gerbrandyweg 19 en wat betekent dat?

Prof. P. S. Gerbrandyweg 19 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-03-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prof. P. S. Gerbrandyweg 19?

Prof. P. S. Gerbrandyweg 19 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes?

De wijk Van Stolkpark en Scheveningse Bosjes in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €920.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.