Galerijflat Zeeruststraat 88 Den Haag

Zeeruststraat 88, 2584 BZ Den Haag

73 m² Bouwjaar 1983 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Zeeruststraat 88 is een galerijflat in Den Haag, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €331.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
73 m²
Inhoud
219 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan water, in centrum, vrij uitzicht en zeezicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Zeeruststraat 88

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zeeruststraat 88

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
163.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.07 kg/m²

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

2985 Inwoners
1660 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1689 Woningvoorraad
€331.000 Gem. woningwaarde Oud Scheveningen
44% Koopwoningen
10.121 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zeeruststraat 88

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Zeeruststraat 88

Wat is de geschatte woningwaarde van Zeeruststraat 88?

De prijsindicatie voor Zeeruststraat 88 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud Scheveningen is €331.000. Dat komt neer op circa €4.534 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zeeruststraat 88 zich tot de wijk Oud Scheveningen?

Zeeruststraat 88 is een galerijflat van 73 m² in de wijk Oud Scheveningen. De buurt telt 1.689 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.121 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zeeruststraat 88?

Zeeruststraat 88 is een galerijflat in Oud Scheveningen, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Zeeruststraat 88 vergeleken met de buurt?

Zeeruststraat 88 heeft 73 m² woonoppervlakte en 219 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Oud Scheveningen ligt de gemiddelde woningwaarde op €331.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zeeruststraat 88 en wat betekent dat?

Zeeruststraat 88 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-08-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zeeruststraat 88?

Zeeruststraat 88 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oud Scheveningen?

De wijk Oud Scheveningen in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €331.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud Scheveningen?

Vanuit Zeeruststraat 88 in Oud Scheveningen bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 5 km.