Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2022
- Woonoppervlakte
- 192 m²
- Inhoud
- 576 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
- Badkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €1.295.000 tot €1.545.000
- Ligging
- Aan water, Vrij uitzicht
Hellingkade 120 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €372.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hellingkade 120
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
5.6 kmSnelweg oprit
5.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
4.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
2 kmZUIDKADE - LEVS TYPE 192 - BOUWNUMMER 58 DE BOUW IS GESTART!
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Hellingkade 120 ligt rond €1.295.000 tot €1.545.000. De gemiddelde woningwaarde in Vissershaven is €372.000. Dat komt neer op circa €1.938 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHellingkade 120 is een appartement van 192 m² in de wijk Vissershaven. De buurt telt 2.598 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.214 inwoners per km².
Hellingkade 120 is een appartement in Vissershaven, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Hellingkade 120 heeft 192 m² woonoppervlakte en 576 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Vissershaven ligt de gemiddelde woningwaarde op €372.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hellingkade 120 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-02-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.47 kg/jaar.
Hellingkade 120 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.
De wijk Vissershaven in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €372.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Hellingkade 120 in Vissershaven bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 5.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hellingkade 120: ziekenhuis op 4.2 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.