Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1984
- Woonoppervlakte
- 56 m²
Westduinweg 951 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Westduinweg 951
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
5.2 kmSnelweg oprit
5.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Geuzenkwartier is €391.000. Dat komt neer op circa €6.982 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWestduinweg 951 is een appartement van 56 m² in de wijk Geuzenkwartier. De buurt telt 2.371 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.119 inwoners per km².
Westduinweg 951 is een appartement in Geuzenkwartier, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Westduinweg 951 heeft 56 m² woonoppervlakte. In Geuzenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Westduinweg 951 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-06-26. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 3512.83 kg/jaar.
De wijk Geuzenkwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €391.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Westduinweg 951 in Geuzenkwartier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 5.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Westduinweg 951: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Geuzenkwartier: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).