Bovenwoning Tholensestraat 151 Den Haag

Tholensestraat 151, 2583 NT Den Haag

75 m² Bouwjaar 1929 3 kamers 2 slaapkamers Label F

Tholensestraat 151 is een bovenwoning in Den Haag, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €331.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
75 m²
Inhoud
2100 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
overlooking_park, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Tholensestraat 151

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tholensestraat 151

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
253.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
338.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

6.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Den Haag

5810 Inwoners
2835 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2839 Woningvoorraad
€331.000 Gem. woningwaarde Duindorp
42% Koopwoningen
6.363 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tholensestraat 151

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Tholensestraat 151

Wat is de geschatte woningwaarde van Tholensestraat 151?

De prijsindicatie voor Tholensestraat 151 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Duindorp is €331.000. Dat komt neer op circa €4.413 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tholensestraat 151 zich tot de wijk Duindorp?

Tholensestraat 151 is een bovenwoning van 75 m² in de wijk Duindorp. De buurt telt 2.839 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.363 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tholensestraat 151?

Tholensestraat 151 is een bovenwoning in Duindorp, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Tholensestraat 151 vergeleken met de buurt?

Tholensestraat 151 heeft 75 m² woonoppervlakte en 2100 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Duindorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €331.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tholensestraat 151 en wat betekent dat?

Tholensestraat 151 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-07-11. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 61.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tholensestraat 151?

Tholensestraat 151 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Duindorp?

De wijk Duindorp in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €331.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duindorp?

Vanuit Tholensestraat 151 in Duindorp bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 6.3 km.