Portiekwoning Pluvierstraat 376 Den Haag

Pluvierstraat 376, 2583 KH Den Haag

50 m² Bouwjaar 1925 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Pluvierstraat 376 is een portiekwoning in Den Haag, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €331.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
50 m²
Inhoud
174 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Pluvierstraat 376

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pluvierstraat 376

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

6.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Den Haag

5810 Inwoners
2835 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2839 Woningvoorraad
€331.000 Gem. woningwaarde Duindorp
42% Koopwoningen
6.363 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pluvierstraat 376

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Pluvierstraat 376

Wat is de geschatte woningwaarde van Pluvierstraat 376?

De prijsindicatie voor Pluvierstraat 376 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Duindorp is €331.000. Dat komt neer op circa €6.620 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pluvierstraat 376 zich tot de wijk Duindorp?

Pluvierstraat 376 is een portiekwoning van 50 m² in de wijk Duindorp. De buurt telt 2.839 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.363 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pluvierstraat 376?

Pluvierstraat 376 is een portiekwoning in Duindorp, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pluvierstraat 376 vergeleken met de buurt?

Pluvierstraat 376 heeft 50 m² woonoppervlakte en 174 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Duindorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €331.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pluvierstraat 376 en wat betekent dat?

Pluvierstraat 376 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-01-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pluvierstraat 376?

Pluvierstraat 376 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Duindorp?

De wijk Duindorp in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €331.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duindorp?

Vanuit Pluvierstraat 376 in Duindorp bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 6.3 km.