Galerijflat Zeesluisweg 110 Den Haag

Zeesluisweg 110, 2583 DT Den Haag

64 m² Bouwjaar 1966 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Zeesluisweg 110 is een galerijflat in Den Haag, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €372.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
64 m²
Inhoud
193 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€190.000 tot €240.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, sea_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Zeesluisweg 110

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zeesluisweg 110

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
159.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
275.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.12 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Den Haag

4415 Inwoners
2345 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2598 Woningvoorraad
€372.000 Gem. woningwaarde Vissershaven
39% Koopwoningen
5.214 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zeesluisweg 110

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Zeesluisweg 110

Wat is de geschatte woningwaarde van Zeesluisweg 110?

De prijsindicatie voor Zeesluisweg 110 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Vissershaven is €372.000. Dat komt neer op circa €5.812 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zeesluisweg 110 zich tot de wijk Vissershaven?

Zeesluisweg 110 is een galerijflat van 64 m² in de wijk Vissershaven. De buurt telt 2.598 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.214 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zeesluisweg 110?

Zeesluisweg 110 is een galerijflat in Vissershaven, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zeesluisweg 110 vergeleken met de buurt?

Zeesluisweg 110 heeft 64 m² woonoppervlakte en 193 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Vissershaven ligt de gemiddelde woningwaarde op €372.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zeesluisweg 110 en wat betekent dat?

Zeesluisweg 110 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-05-16. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zeesluisweg 110?

Zeesluisweg 110 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Vissershaven?

De wijk Vissershaven in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €372.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vissershaven?

Vanuit Zeesluisweg 110 in Vissershaven bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 5.6 km.