Portiekflat Treilerdwarsweg 116 Den Haag

Treilerdwarsweg 116, 2583 DA Den Haag

69 m² Bouwjaar 2022 3 kamers 2 slaapkamers Label A+++

Treilerdwarsweg 116 is een portiekflat in Den Haag, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €372.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
69 m²
Inhoud
221 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Treilerdwarsweg 116

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Treilerdwarsweg 116

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
49.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
42.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20.2%
CO₂-emissie
7.9 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeergarage
Garage
Parkeerkelder

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Den Haag

4415 Inwoners
2345 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2598 Woningvoorraad
€372.000 Gem. woningwaarde Vissershaven
39% Koopwoningen
5.214 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Treilerdwarsweg 116

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Treilerdwarsweg 116

Wat is de geschatte woningwaarde van Treilerdwarsweg 116?

De prijsindicatie voor Treilerdwarsweg 116 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Vissershaven is €372.000. Dat komt neer op circa €5.391 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Treilerdwarsweg 116 zich tot de wijk Vissershaven?

Treilerdwarsweg 116 is een portiekflat van 69 m² in de wijk Vissershaven. De buurt telt 2.598 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.214 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Treilerdwarsweg 116?

Treilerdwarsweg 116 is een portiekflat in Vissershaven, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Treilerdwarsweg 116 vergeleken met de buurt?

Treilerdwarsweg 116 heeft 69 m² woonoppervlakte en 221 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Vissershaven ligt de gemiddelde woningwaarde op €372.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Treilerdwarsweg 116 en wat betekent dat?

Treilerdwarsweg 116 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2032-10-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Treilerdwarsweg 116?

Treilerdwarsweg 116 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Vissershaven?

De wijk Vissershaven in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €372.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vissershaven?

Vanuit Treilerdwarsweg 116 in Vissershaven bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 5.6 km.