Tussenverdieping (appartement) Dr. Lelykade 172 Den Haag

Dr. Lelykade 172, 2583 CN Den Haag

150 m² Bouwjaar 2018 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Dr. Lelykade 172 is een tussenverdieping (appartement) in Den Haag, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €372.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
150 m²
Inhoud
478 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
Aan vaarwater

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Dr. Lelykade 172

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dr. Lelykade 172

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en parkeergarage
Op eigen terrein
Ja
Garage
Parkeerkelder

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Den Haag

4415 Inwoners
2345 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2598 Woningvoorraad
€372.000 Gem. woningwaarde Vissershaven
39% Koopwoningen
5.214 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dr. Lelykade 172

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Dr. Lelykade 172

Wat is de geschatte woningwaarde van Dr. Lelykade 172?

De prijsindicatie voor Dr. Lelykade 172 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Vissershaven is €372.000. Dat komt neer op circa €2.480 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dr. Lelykade 172 zich tot de wijk Vissershaven?

Dr. Lelykade 172 is een tussenverdieping (appartement) van 150 m² in de wijk Vissershaven. De buurt telt 2.598 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.214 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dr. Lelykade 172?

Dr. Lelykade 172 is een tussenverdieping (appartement) in Vissershaven, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Dr. Lelykade 172 vergeleken met de buurt?

Dr. Lelykade 172 heeft 150 m² woonoppervlakte en 478 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Vissershaven ligt de gemiddelde woningwaarde op €372.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dr. Lelykade 172 en wat betekent dat?

Dr. Lelykade 172 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-02-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dr. Lelykade 172?

Dr. Lelykade 172 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Vissershaven?

De wijk Vissershaven in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €372.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vissershaven?

Vanuit Dr. Lelykade 172 in Vissershaven bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 5.6 km.