Eengezinswoning, tussenwoning Koppelstokstraat 93 Den Haag

Koppelstokstraat 93, 2583 CB Den Haag

141 m² Bouwjaar 2025 5 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Koppelstokstraat 93 is een eengezinswoning, tussenwoning in Den Haag, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €372.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
141 m²
Inhoud
530 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Koppelstokstraat 93

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koppelstokstraat 93

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
66.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
36.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
55.9%
CO₂-emissie
8.47 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Den Haag

4415 Inwoners
2345 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2598 Woningvoorraad
€372.000 Gem. woningwaarde Vissershaven
39% Koopwoningen
5.214 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koppelstokstraat 93

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Koppelstokstraat 93

Wat is de geschatte woningwaarde van Koppelstokstraat 93?

De prijsindicatie voor Koppelstokstraat 93 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Vissershaven is €372.000. Dat komt neer op circa €2.638 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koppelstokstraat 93 zich tot de wijk Vissershaven?

Koppelstokstraat 93 is een eengezinswoning, tussenwoning van 141 m² in de wijk Vissershaven. De buurt telt 2.598 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.214 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koppelstokstraat 93?

Koppelstokstraat 93 is een eengezinswoning, tussenwoning in Vissershaven, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Koppelstokstraat 93 vergeleken met de buurt?

Koppelstokstraat 93 heeft 141 m² woonoppervlakte en 530 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Vissershaven ligt de gemiddelde woningwaarde op €372.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koppelstokstraat 93 en wat betekent dat?

Koppelstokstraat 93 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-01-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koppelstokstraat 93?

Koppelstokstraat 93 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Vissershaven?

De wijk Vissershaven in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €372.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vissershaven?

Vanuit Koppelstokstraat 93 in Vissershaven bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 5.6 km.