Streetview Van Beverningkstraat 225 D Den Haag

Van Beverningkstraat 225 D, 2582 VG Den Haag

60 m² Bouwjaar 2007 3 kamers Label A

Van Beverningkstraat 225 D is een appartement in Den Haag, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €674.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
60 m²
Inhoud
190 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Van Beverningkstraat 225 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Beverningkstraat 225 D

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

10615 Inwoners
5100 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
5166 Woningvoorraad
€674.000 Gem. woningwaarde Statenkwartier
58% Koopwoningen
10.485 Inwoners per km²

Locatie van Van Beverningkstraat 225 D

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Van Beverningkstraat 225 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Beverningkstraat 225 D?

De prijsindicatie voor Van Beverningkstraat 225 D ligt rond €185.000 tot €235.000. De gemiddelde woningwaarde in Statenkwartier is €674.000. Dat komt neer op circa €11.233 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Beverningkstraat 225 D zich tot de wijk Statenkwartier?

Van Beverningkstraat 225 D is een appartement van 60 m² in de wijk Statenkwartier. De buurt telt 5.166 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.485 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Beverningkstraat 225 D?

Van Beverningkstraat 225 D is een appartement in Statenkwartier, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Van Beverningkstraat 225 D vergeleken met de buurt?

Van Beverningkstraat 225 D heeft 60 m² woonoppervlakte en 190 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Statenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €674.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Beverningkstraat 225 D en wat betekent dat?

Van Beverningkstraat 225 D heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Van Beverningkstraat 225 D?

Van Beverningkstraat 225 D heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Statenkwartier?

De wijk Statenkwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 10.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €674.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Statenkwartier?

Vanuit Van Beverningkstraat 225 D in Statenkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 4.8 km.