Bovenwoning (appartement) Antonie Duyckstraat 4 E Den Haag

Antonie Duyckstraat 4 E, 2582 TK Den Haag

30 m² Bouwjaar 1966 1 kamers 1 slaapkamers Label C

Antonie Duyckstraat 4 E is een bovenwoning (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 30 m² en 1 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €674.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
30 m²
Inhoud
102 m³
Kamers
1
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€185.000 tot €210.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Antonie Duyckstraat 4 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Antonie Duyckstraat 4 E

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

10615 Inwoners
5100 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
5166 Woningvoorraad
€674.000 Gem. woningwaarde Statenkwartier
58% Koopwoningen
10.485 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Antonie Duyckstraat 4 E

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Antonie Duyckstraat 4 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Antonie Duyckstraat 4 E?

De prijsindicatie voor Antonie Duyckstraat 4 E ligt rond €185.000 tot €210.000. De gemiddelde woningwaarde in Statenkwartier is €674.000. Dat komt neer op circa €22.467 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Antonie Duyckstraat 4 E zich tot de wijk Statenkwartier?

Antonie Duyckstraat 4 E is een bovenwoning (appartement) van 30 m² in de wijk Statenkwartier. De buurt telt 5.166 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.485 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Antonie Duyckstraat 4 E?

Antonie Duyckstraat 4 E is een bovenwoning (appartement) in Statenkwartier, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Antonie Duyckstraat 4 E vergeleken met de buurt?

Antonie Duyckstraat 4 E heeft 30 m² woonoppervlakte en 102 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Statenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €674.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Antonie Duyckstraat 4 E en wat betekent dat?

Antonie Duyckstraat 4 E heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Antonie Duyckstraat 4 E?

Antonie Duyckstraat 4 E heeft 1 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Statenkwartier?

De wijk Statenkwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 10.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €674.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Statenkwartier?

Vanuit Antonie Duyckstraat 4 E in Statenkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 4.8 km.