Tussenwoning Frankenstraat 29 Den Haag

Frankenstraat 29, 2582 SE Den Haag

220 m² Bouwjaar 1921 7 kamers 5 slaapkamers Label E

Frankenstraat 29 is een tussenwoning in Den Haag, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m², een perceel van 202 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €674.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1921
Woonoppervlakte
220 m²
Perceeloppervlakte
202 m²
Inhoud
851 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€935.000 tot €1.185.000
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Frankenstraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Frankenstraat 29

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
217.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
300.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.85 kg/m²

Tuin
Ja (184.0 m²)
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

10615 Inwoners
5100 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
5166 Woningvoorraad
€674.000 Gem. woningwaarde Statenkwartier
58% Koopwoningen
10.485 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Frankenstraat 29

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Frankenstraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Frankenstraat 29?

De prijsindicatie voor Frankenstraat 29 ligt rond €935.000 tot €1.185.000. De gemiddelde woningwaarde in Statenkwartier is €674.000. Dat komt neer op circa €3.064 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frankenstraat 29 zich tot de wijk Statenkwartier?

Frankenstraat 29 is een tussenwoning van 220 m² in de wijk Statenkwartier. De buurt telt 5.166 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.485 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frankenstraat 29?

Frankenstraat 29 is een tussenwoning in Statenkwartier, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Frankenstraat 29 vergeleken met de buurt?

Frankenstraat 29 heeft 220 m² woonoppervlakte en 851 m³ inhoud. Het perceel is 202 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Statenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €674.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Frankenstraat 29 en wat betekent dat?

Frankenstraat 29 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-10-27. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Frankenstraat 29?

Frankenstraat 29 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 184 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Statenkwartier?

De wijk Statenkwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 10.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €674.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Statenkwartier?