appartement Van Bleiswijkstraat 18 A Den Haag

Van Bleiswijkstraat 18 A, 2582 LE Den Haag

72 m² Bouwjaar 1918 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Van Bleiswijkstraat 18 A is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €674.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1918
Woonoppervlakte
72 m²
Inhoud
264 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Van Bleiswijkstraat 18 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Bleiswijkstraat 18 A

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

10615 Inwoners
5100 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
5166 Woningvoorraad
€674.000 Gem. woningwaarde Statenkwartier
58% Koopwoningen
10.485 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Bleiswijkstraat 18 A

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Van Bleiswijkstraat 18 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Bleiswijkstraat 18 A?

De prijsindicatie voor Van Bleiswijkstraat 18 A ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Statenkwartier is €674.000. Dat komt neer op circa €9.361 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Bleiswijkstraat 18 A zich tot de wijk Statenkwartier?

Van Bleiswijkstraat 18 A is een appartement van 72 m² in de wijk Statenkwartier. De buurt telt 5.166 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.485 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Bleiswijkstraat 18 A?

Van Bleiswijkstraat 18 A is een appartement in Statenkwartier, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Bleiswijkstraat 18 A vergeleken met de buurt?

Van Bleiswijkstraat 18 A heeft 72 m² woonoppervlakte en 264 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Statenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €674.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Bleiswijkstraat 18 A en wat betekent dat?

Van Bleiswijkstraat 18 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Van Bleiswijkstraat 18 A?

Van Bleiswijkstraat 18 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Statenkwartier?

De wijk Statenkwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 10.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €674.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Statenkwartier?

Vanuit Van Bleiswijkstraat 18 A in Statenkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 4.8 km.