Dubbel benedenhuis (appartement) Van Weede van Dijkveldstraat 49 Den Haag

Van Weede van Dijkveldstraat 49, 2582 KR Den Haag

190 m² Bouwjaar 1912 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Van Weede van Dijkveldstraat 49 is een dubbel benedenhuis (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €674.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
190 m²
Inhoud
747 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Van Weede van Dijkveldstraat 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Weede van Dijkveldstraat 49

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
119.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
173.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.79 kg/m²

Tuin
Ja (89.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

10615 Inwoners
5100 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
5166 Woningvoorraad
€674.000 Gem. woningwaarde Statenkwartier
58% Koopwoningen
10.485 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Weede van Dijkveldstraat 49

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Van Weede van Dijkveldstraat 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Weede van Dijkveldstraat 49?

De prijsindicatie voor Van Weede van Dijkveldstraat 49 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Statenkwartier is €674.000. Dat komt neer op circa €3.547 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Weede van Dijkveldstraat 49 zich tot de wijk Statenkwartier?

Van Weede van Dijkveldstraat 49 is een dubbel benedenhuis (appartement) van 190 m² in de wijk Statenkwartier. De buurt telt 5.166 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.485 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Weede van Dijkveldstraat 49?

Van Weede van Dijkveldstraat 49 is een dubbel benedenhuis (appartement) in Statenkwartier, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Weede van Dijkveldstraat 49 vergeleken met de buurt?

Van Weede van Dijkveldstraat 49 heeft 190 m² woonoppervlakte en 747 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Statenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €674.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Weede van Dijkveldstraat 49 en wat betekent dat?

Van Weede van Dijkveldstraat 49 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-04-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Weede van Dijkveldstraat 49?

Van Weede van Dijkveldstraat 49 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 89 m².

Hoe is de woningmarkt in Statenkwartier?

De wijk Statenkwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 10.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €674.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.