Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1903
- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Inhoud
- 420 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €10.000
- Daktype
- Plat dak
- Ligging
- Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
Frankenslag 90 is een bovenwoning in Den Haag, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €674.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Frankenslag 90
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
4.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.3 kmGelegen aan één van de mooiste en meest geliefde straten van Den Haag bevindt zich dit recent gerenoveerde en zeer ruime 5-kamer dubbel bovenhuis van…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Frankenslag 90 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Statenkwartier is €674.000. Dat komt neer op circa €4.814 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFrankenslag 90 is een bovenwoning van 140 m² in de wijk Statenkwartier. De buurt telt 5.166 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.485 inwoners per km².
Frankenslag 90 is een bovenwoning in Statenkwartier, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Frankenslag 90 heeft 140 m² woonoppervlakte en 420 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Statenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €674.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Frankenslag 90 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-09-01. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.48 kg/jaar.
Frankenslag 90 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Statenkwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 10.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €674.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Frankenslag 90 in Statenkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 4.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Frankenslag 90: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.