Streetview Statenlaan 81 Den Haag

Statenlaan 81, 2582 GE Den Haag

362 m² Bouwjaar 1910 9 kamers 8 slaapkamers Label A

Statenlaan 81 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 362 m², een perceel van 249 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €674.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
362 m²
Perceeloppervlakte
249 m²
Inhoud
1529 m³
Kamers
9
Slaapkamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Statenlaan 81

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Statenlaan 81

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
105.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
139.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.1%
CO₂-emissie
24.9 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

10615 Inwoners
5100 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
5166 Woningvoorraad
€674.000 Gem. woningwaarde Statenkwartier
58% Koopwoningen
10.485 Inwoners per km²

Locatie van Statenlaan 81

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Statenlaan 81

Wat is de geschatte woningwaarde van Statenlaan 81?

De gemiddelde woningwaarde in Statenkwartier is €674.000. Dat komt neer op circa €1.862 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Statenlaan 81 zich tot de wijk Statenkwartier?

Statenlaan 81 is een woonhuis van 362 m² in de wijk Statenkwartier. De buurt telt 5.166 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.485 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Statenlaan 81?

Statenlaan 81 is een woonhuis in Statenkwartier, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Statenlaan 81 vergeleken met de buurt?

Statenlaan 81 heeft 362 m² woonoppervlakte en 1529 m³ inhoud. Het perceel is 249 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Statenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €674.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Statenlaan 81 en wat betekent dat?

Statenlaan 81 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-03-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Statenlaan 81?

Statenlaan 81 heeft 9 kamers waarvan 8 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Statenkwartier?

De wijk Statenkwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 10.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €674.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Statenkwartier?

Vanuit Statenlaan 81 in Statenkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 4.8 km.