Herenhuis, eindwoning Paulus Buijsstraat 49 E Den Haag

Paulus Buijsstraat 49 E, 2582 CH Den Haag

166 m² Bouwjaar 2005 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Paulus Buijsstraat 49 E is een herenhuis, eindwoning in Den Haag, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 209 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €674.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
209 m²
Inhoud
630 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€970.000 tot €1.220.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Paulus Buijsstraat 49 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paulus Buijsstraat 49 E

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, eco-bouw, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

10615 Inwoners
5100 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
5166 Woningvoorraad
€674.000 Gem. woningwaarde Statenkwartier
58% Koopwoningen
10.485 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paulus Buijsstraat 49 E

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Paulus Buijsstraat 49 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Paulus Buijsstraat 49 E?

De prijsindicatie voor Paulus Buijsstraat 49 E ligt rond €970.000 tot €1.220.000. De gemiddelde woningwaarde in Statenkwartier is €674.000. Dat komt neer op circa €4.060 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paulus Buijsstraat 49 E zich tot de wijk Statenkwartier?

Paulus Buijsstraat 49 E is een herenhuis, eindwoning van 166 m² in de wijk Statenkwartier. De buurt telt 5.166 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.485 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paulus Buijsstraat 49 E?

Paulus Buijsstraat 49 E is een herenhuis, eindwoning in Statenkwartier, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Paulus Buijsstraat 49 E vergeleken met de buurt?

Paulus Buijsstraat 49 E heeft 166 m² woonoppervlakte en 630 m³ inhoud. Het perceel is 209 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Statenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €674.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paulus Buijsstraat 49 E en wat betekent dat?

Paulus Buijsstraat 49 E heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Paulus Buijsstraat 49 E?

Paulus Buijsstraat 49 E heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Statenkwartier?

De wijk Statenkwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 10.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €674.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Statenkwartier?

Vanuit Paulus Buijsstraat 49 E in Statenkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 4.8 km.