Benedenwoning Kenaustraat 10 Den Haag

Kenaustraat 10, 2581 TZ Den Haag

57 m² Bouwjaar 1906 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Kenaustraat 10 is een benedenwoning in Den Haag, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
57 m²
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Kenaustraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kenaustraat 10

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
108.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
135.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.09 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Den Haag

4510 Inwoners
2275 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2371 Woningvoorraad
€391.000 Gem. woningwaarde Geuzenkwartier
56% Koopwoningen
14.119 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kenaustraat 10

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Kenaustraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Kenaustraat 10?

De prijsindicatie voor Kenaustraat 10 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Geuzenkwartier is €391.000. Dat komt neer op circa €6.860 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kenaustraat 10 zich tot de wijk Geuzenkwartier?

Kenaustraat 10 is een benedenwoning van 57 m² in de wijk Geuzenkwartier. De buurt telt 2.371 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.119 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kenaustraat 10?

Kenaustraat 10 is een benedenwoning in Geuzenkwartier, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kenaustraat 10 vergeleken met de buurt?

Kenaustraat 10 heeft 57 m² woonoppervlakte. Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Geuzenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kenaustraat 10 en wat betekent dat?

Kenaustraat 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-12-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kenaustraat 10?

Kenaustraat 10 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Geuzenkwartier?

De wijk Geuzenkwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €391.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geuzenkwartier?

Vanuit Kenaustraat 10 in Geuzenkwartier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 5.4 km.