Bovenwoning Bussumsestraat 29 Den Haag

Bussumsestraat 29, 2574 JA Den Haag

51 m² Bouwjaar 1930 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Bussumsestraat 29 is een bovenwoning in Den Haag, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 51 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
51 m²
Inhoud
1428 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€205.000 tot €255.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Bussumsestraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bussumsestraat 29

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.21
CO₂-emissie
2269.43 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Den Haag

6115 Inwoners
3205 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2964 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Rustenburg
51% Koopwoningen
18.113 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bussumsestraat 29

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Bussumsestraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Bussumsestraat 29?

De prijsindicatie voor Bussumsestraat 29 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Rustenburg is €244.000. Dat komt neer op circa €4.784 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bussumsestraat 29 zich tot de wijk Rustenburg?

Bussumsestraat 29 is een bovenwoning van 51 m² in de wijk Rustenburg. De buurt telt 2.964 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.113 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bussumsestraat 29?

Bussumsestraat 29 is een bovenwoning in Rustenburg, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bussumsestraat 29 vergeleken met de buurt?

Bussumsestraat 29 heeft 51 m² woonoppervlakte en 1428 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Rustenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bussumsestraat 29 en wat betekent dat?

Bussumsestraat 29 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-04-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 2269.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bussumsestraat 29?

Bussumsestraat 29 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Rustenburg?

De wijk Rustenburg in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rustenburg?

Vanuit Bussumsestraat 29 in Rustenburg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 4.5 km.