Bovenwoning (appartement) Soestdijksekade 480 Den Haag

Soestdijksekade 480, 2574 BZ Den Haag

87 m² Bouwjaar 1929 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Soestdijksekade 480 is een bovenwoning (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
87 m²
Inhoud
309 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Soestdijksekade 480

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Soestdijksekade 480

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
277.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
375.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
68.71 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Den Haag

6115 Inwoners
3205 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2964 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Rustenburg
51% Koopwoningen
18.113 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Soestdijksekade 480

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Soestdijksekade 480

Wat is de geschatte woningwaarde van Soestdijksekade 480?

De prijsindicatie voor Soestdijksekade 480 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Rustenburg is €244.000. Dat komt neer op circa €2.805 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Soestdijksekade 480 zich tot de wijk Rustenburg?

Soestdijksekade 480 is een bovenwoning (appartement) van 87 m² in de wijk Rustenburg. De buurt telt 2.964 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.113 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Soestdijksekade 480?

Soestdijksekade 480 is een bovenwoning (appartement) in Rustenburg, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Soestdijksekade 480 vergeleken met de buurt?

Soestdijksekade 480 heeft 87 m² woonoppervlakte en 309 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Rustenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Soestdijksekade 480 en wat betekent dat?

Soestdijksekade 480 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-07-16. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 68.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Soestdijksekade 480?

Soestdijksekade 480 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Rustenburg?

De wijk Rustenburg in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rustenburg?

Vanuit Soestdijksekade 480 in Rustenburg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 4.5 km.