Streetview Soestdijksekade 645 Den Haag

Soestdijksekade 645, 2574 BJ Den Haag

173 m² Bouwjaar 1937 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Soestdijksekade 645 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €258.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
173 m²
Inhoud
539 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Soestdijksekade 645

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Soestdijksekade 645

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
2.1
CO₂-emissie
7972.28 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

16735 Inwoners
9020 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
8489 Woningvoorraad
€258.000 Gem. woningwaarde Leyenburg
53% Koopwoningen
12.982 Inwoners per km²

Locatie van Soestdijksekade 645

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Soestdijksekade 645

Wat is de geschatte woningwaarde van Soestdijksekade 645?

De prijsindicatie voor Soestdijksekade 645 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Leyenburg is €258.000. Dat komt neer op circa €1.491 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Soestdijksekade 645 zich tot de wijk Leyenburg?

Soestdijksekade 645 is een appartement van 173 m² in de wijk Leyenburg. De buurt telt 8.489 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.982 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Soestdijksekade 645?

Soestdijksekade 645 is een appartement in Leyenburg, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Soestdijksekade 645 vergeleken met de buurt?

Soestdijksekade 645 heeft 173 m² woonoppervlakte en 539 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Leyenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €258.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Soestdijksekade 645 en wat betekent dat?

Soestdijksekade 645 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-07-02. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 7972.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Soestdijksekade 645?

Soestdijksekade 645 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Leyenburg?

De wijk Leyenburg in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 16.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €258.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leyenburg?

Vanuit Soestdijksekade 645 in Leyenburg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 3.7 km.