Streetview Soestdijksekade 853 Den Haag

Soestdijksekade 853, 2574 AX Den Haag

180 m² Label G

Soestdijksekade 853 is een woning in Den Haag. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €258.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
180 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Soestdijksekade 853

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Soestdijksekade 853

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
315.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
438.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
80.7 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

16735 Inwoners
9020 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
8489 Woningvoorraad
€258.000 Gem. woningwaarde Leyenburg
53% Koopwoningen
12.982 Inwoners per km²

Locatie van Soestdijksekade 853

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Soestdijksekade 853

Wat is de geschatte woningwaarde van Soestdijksekade 853?

De gemiddelde woningwaarde in Leyenburg is €258.000. Dat komt neer op circa €1.433 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Soestdijksekade 853 zich tot de wijk Leyenburg?

Soestdijksekade 853 is een woning van 180 m² in de wijk Leyenburg. De buurt telt 8.489 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.982 inwoners per km².

Hoe groot is Soestdijksekade 853 vergeleken met de buurt?

Soestdijksekade 853 heeft 180 m² woonoppervlakte. In Leyenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €258.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Soestdijksekade 853 en wat betekent dat?

Soestdijksekade 853 heeft energielabel G. Geldig tot 2033-06-06. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 80.7 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Leyenburg?

De wijk Leyenburg in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 16.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €258.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leyenburg?

Vanuit Soestdijksekade 853 in Leyenburg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 3.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Leyenburg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Soestdijksekade 853: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Leyenburg?

Recreatie nabij Leyenburg: restaurant (0.7 km), cafe (0.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Soestdijksekade 853?