Streetview Soestdijksekade 849 Den Haag

Soestdijksekade 849, 2574 AX Den Haag

177 m²

Soestdijksekade 849 is een woning in Den Haag. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €258.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
177 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Soestdijksekade 849

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

16735 Inwoners
9020 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
8489 Woningvoorraad
€258.000 Gem. woningwaarde Leyenburg
53% Koopwoningen
12.982 Inwoners per km²

Locatie van Soestdijksekade 849

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Soestdijksekade 849

Wat is de geschatte woningwaarde van Soestdijksekade 849?

De prijsindicatie voor Soestdijksekade 849 ligt rond €125.000 tot €150.000. De gemiddelde woningwaarde in Leyenburg is €258.000. Dat komt neer op circa €1.458 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Soestdijksekade 849 zich tot de wijk Leyenburg?

Soestdijksekade 849 is een woning van 177 m² in de wijk Leyenburg. De buurt telt 8.489 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.982 inwoners per km².

Hoe groot is Soestdijksekade 849 vergeleken met de buurt?

Soestdijksekade 849 heeft 177 m² woonoppervlakte. In Leyenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €258.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Leyenburg?

De wijk Leyenburg in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 16.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €258.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leyenburg?

Vanuit Soestdijksekade 849 in Leyenburg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 3.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Leyenburg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Soestdijksekade 849: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Leyenburg?

Recreatie nabij Leyenburg: restaurant (0.7 km), cafe (0.4 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Soestdijksekade 849?

De prijsindicatie ligt rond €125.000 tot €150.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Leyenburg is €258.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Soestdijksekade 849?

Een woningrapport voor Soestdijksekade 849 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Leyenburg. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.